ReferenciákRólunk
HU
  • FlagHungarian
  • FlagEnglish
  • FlagDeutsch
  • FlagFrench
KM Parker ContactKM Parker intarzia parketta

Állás

Minden ami fa. Padló, burkolat, bútor és egyéb asztalos munkák.

Munkalehetőség

Asztalost keresünk

A KM Par-Ker Kft. a megnövekedett kereslet miatt tapasztalt asztalos munkatársat keres hosszú távra.
Feladatok: Igényes, egyedi bútorok, lépcsők, ajtók készítése és beépítése önállóan és csapatban.

Elvárások:
Tömörfa, rétegelt, festett felületekkel történő munkavégzéshez való hozzáértés
Precizitás
Megbízhatóság
Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
Képesség az önálló, felelősségteljes munkavégzésre

Előnyök:
B kategóriás jogosítvány
Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
Stabil megrendelési állománnyal rendelkező cég
Hosszútávú munkaviszony
Szakmai fejlődés lehetősége
Jó csapat

Olyan kollégát keresünk, aki tud és akar is dolgozni, kitartó, hosszú távon is számíthatunk rá.

Munkavégzés helye: 1047 Budapest, Baross u. 92-96.

[email protected]

Speciális és egyedi
asztalos
munkák

Megnézem
crossmenucross-circle